Kartony wysyłkowe Lotus

Kartony wysyłkowe Lotus

Szukasz alternatywy dla zwykłych kartonów, które zaskoczą Cię bezpieczeństwem, a zarazem wygodą pakowania? Poznaj kartony Lotus - nowość na Polskim rynku, które swoją innowacyjnością zwróciły uwagę setek sprzedawców wysyłkowych! Postaw kres drogim taśmom klejącym, uszkodzeniom towarów oraz otwieraniem paczek przez niepowołane ręce!

Koniec z wydatkami na taśmy klejące

Kartony Lotus zaskarbiły serca klientów prostotą pakowania. Dzięki nim możesz zapomnieć o stosowaniu dodatkowych taśm, które generują często niemałe koszta. Jak to jest możliwe? Otóż budowa kartonu pozwala w mig złożyć jego spód, zaś wierzchnia część posiada wbudowany pasek sklejający wieko! Kartony Lotus to spora oszczędność finansowa, jak i czasowa. Sam dobrze wiesz, jak dużo czasu pochłania oklejanie kartonu, by towar w dobrym stanie dotarł do odbiorcy. Teraz jedynie odkleisz zabezpieczenie, po czym przyłożysz do kartonu, a Twój towar będzie odpowiednio zabezpieczony!

Bezpieczeństwo w transporcie

Grubość kartonu Lotus o wymiarach daje Ci pewność, iż transportowane produkty dotrą do klienta w idealnym stanie. Kartony te zostały poddane specjalnym testom, które wykazały ich zaskakującą odporność na wszelkie otarcia, czy wgniecenia. Co więcej, rozpakowywanie jest równie wygodne co pakowanie. Koniec ze rozcinaniem uciążliwych taśm i długą męką, która nas dzieli od otwarcia paczki! Teraz wystarczy zerwać z wieczka pasek zabezpieczający i naszym oczom ukaże się zamówiony produkt!

Brak niechcianych otwarć kartonu

To nie tylko wygodny, ale również chroniący nas przed niechcianymi otwarciami sposób na pakowanie zamówienia. Każda ingerencja będzie widoczna gołym okiem, gdyż zabezpieczenia kartonu Lotus nie da się ponownie przytwierdzić! Taśmę łatwo zerwać, po czym kolejny raz nakleić - w tym przypadku ta sztuczka nie przejdzie. Uchroń się przed tego typu sytuacjami. Koniec ze wścibskim zaglądaniem do Twoich paczek! Zdecyduj sam, czy wybierasz oszczędność, wygodę i bezpieczeństwo, czy wolisz pozostać przy starych i nieskutecznych rozwiązaniach? Przetestuj już dziś kartony Lotus i usprawnij swój biznes, pakując swoje produkty kilkukrotnie szybciej! Kartony Lotus dostępne są w naszym sklepie w trzech rozmiarach:

Nie zwlekaj i zamów Karton Wysyłkowy Lotus o fali E już dziś!

©2016-2021 EcoPako.com • Wszelkie prawa zastrzeżone

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl