Translation
 
Kartony 4 warstwowe

Kartony 4-warstwowe – trwałe zabezpieczenie produktów

Sprzedajesz produkty o większej wadze i obawiasz się o ich transport? Martwisz się, iż paczka może się rozerwać, a produkt ulegnie uszkodzeniu? Postaw na kartony 4-warstwowe, które cechują się wzmocnioną strukturą i zapobiegną wszelkim nieprzyjemnościom. Falista struktura tektury daje Ci odpowiednią amortyzację w trakcie uderzeń w czasie transportu.

Nieważne jakie gabaryty ma Twój produkt – przygotujemy specjalnie dobrany model idealnie dopasowany do podanych przez Ciebie rozmiarów. Stosując kartony 4-warstwowe sprawiasz, iż klient będzie czuł się pewnie odbierając przesyłkę od Ciebie. Z pewnością doceni to, iż zakupiony produkt nie dotarł do niego w wygniecionym i popękanym kartonie, lecz został dobrze zapakowany.

Skontaktuj się z nami i powiedz, jaki produkt chcesz wysyłać do klientów, a my zajmiemy się całą resztą. Dobierzemy, dopasujemy i wycenimy dla Ciebie kartony 4-warstwowe!

Bezpieczeństwo dzięki technologii

Kartony 4-warstwowe EcoPako powstają z wielką dbałością o ich jakość. Cel jest jeden – zabezpieczenie Twoich produktów na czas transportu. Wszystkie z oferowanych modeli wykonane są tektury falistej o różnej ilości warstw. Przygotowujemy kartony 2, 3, 4-ro i 5-cio warstwowe, które nadają się do pakowania produktów o większej wadze. Dzięki temu masz pewność, iż w trakcie transportu Twoja przesyłka nie ulegnie uszkodzeniu, a sam karton dotrze bez jakichkolwiek wgnieceń, czy rozdarć.

Kształt i konstrukcja kartonu 4-warstwowego

Ważną rolę odgrywa kształt i konstrukcja samego kartonu – zarówno układ bryły, jak i wewnętrzny falisty układ warstw. Odpowiednia budowa zapewnia możliwość swobodnego i bezpiecznego zamknięcia kartonu i zabezpieczenia go przed otwarciem w transporcie.

Produkowane kartony cechują się również odpornością na wilgoć. Materiał nie nasiąka wodą i nie traci swojej trwałości. Nie musimy więc martwić się, iż paczka w sortowni będzie nieodpowiednio przechowana i do Twojego klienta dotrze rozmoczona.

Jak zmierzyć karton 4-warstwowy?

W trakcie produkcji kartonów stosujemy terminologię zgodną z FEFCO, czyli Europejską Federacją Producentów Tektury Falistej. Ustalając wymiary podajemy je w następujący sposób: długość x szerokość x wysokość. Jest to niezwykle istotne w bezproblemowym porozumieniu się i ustaleniu szczegółów zamówienia.

Karton odpowiedni dla Twojego produktu

Jeśli jednak nie wiesz, jakiej wielkości karton jest Ci potrzebny zmierz swój produkt, a my dopasujemy odpowiedni model do Twoich potrzeb. Najważniejsza jest średnica oraz wysokość produktu. Mając produkt z uchwytem, bądź inną odstającą częścią nie zapomnij o podaniu nam średnicy wraz z tym elementem. Dostarcz nam wymiary, a my zajmiemy się resztą!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl