Translation
 
Kartony archiwizacyjne

Kartony do archiwizacji – trwałość na wieki

Archiwizujesz dokumenty firmowe i chcesz zadbać, by były w pełni bezpieczne? Nic prostszego! Postaw na kartony archiwizacyjne, które zachwycają swoją trwałością. Daje to pewność, iż nim im nie jest w stanie zaszkodzić przez długie lata. Gruby, wielowarstwowy materiał sprawia, że bez problemu możesz w nich przechowywać spore ilości ciężkiego papieru, a dno pozostanie nienaruszone!

Kartony archiwizacyjne z pokrywą

W przypadku kartonów archiwizacyjnych obejdzie się bez oklejania taśmą. To za sprawą specjalnych pokryw, które zabezpieczą Twoje materiały, a także dają Ci pełną swobodę w trakcie przeszukiwania przechowywanych dokumentów. Dodatkowo kartony do archiwizacji cechują się poręcznością, co jest niezwykle doceniane w trakcie transportu z biura do archiwum. Zrezygnuj ze zwykłych, cienkich kartonów, które często ulegają uszkodzeniu. Postaw na trwałe i bezpieczne kartony archiwizacyjne!

  • Kartony archiwizacyjne

Bezpieczeństwo dzięki technologii

Kartony archiwizacyjne EcoPako powstają z wielką dbałością o ich jakość. Cel jest jeden – zabezpieczenie Twoich produktów na czas transportu. Wszystkie z oferowanych modeli wykonane są tektury falistej o różnej ilości warstw. Przygotowujemy kartony 2, 3, 4-ro i 5-cio warstwowe, które nadają się do pakowania produktów o większej wadze. Dzięki temu masz pewność, iż w trakcie transportu Twoja przesyłka nie ulegnie uszkodzeniu, a sam karton dotrze bez jakichkolwiek wgnieceń, czy rozdarć.

Kształt i konstrukcja kartonu archiwizacyjnego

Ważną rolę odgrywa kształt i konstrukcja samego kartonu – zarówno układ bryły, jak i wewnętrzny falisty układ warstw. Odpowiednia budowa zapewnia możliwość swobodnego i bezpiecznego zamknięcia kartonu i zabezpieczenia go przed otwarciem w transporcie.

Produkowane kartony do archiwizacji cechują się również odpornością na wilgoć. Materiał nie nasiąka wodą i nie traci swojej trwałości. Nie musimy więc martwić się, iż paczka w sortowni będzie nieodpowiednio przechowana i do Twojego klienta dotrze rozmoczona.

Jak zmierzyć karton?

W trakcie produkcji kartonów archiwizacji stosujemy terminologię zgodną z FEFCO, czyli Europejską Federacją Producentów Tektury Falistej. Ustalając wymiary podajemy je w następujący sposób: długość x szerokość x wysokość. Jest to niezwykle istotne w bezproblemowym porozumieniu się i ustaleniu szczegółów zamówienia.

Karton odpowiedni dla Twojego produktu

Jeśli jednak nie wiesz, jakiej wielkości karton do archiwizacji jest Ci potrzebny zmierz swój produkt, a my dopasujemy odpowiedni model do Twoich potrzeb. Najważniejsza jest średnica oraz wysokość produktu. Mając produkt z uchwytem, bądź inną odstającą częścią nie zapomnij o podaniu nam średnicy wraz z tym elementem. Dostarcz nam wymiary, a my zajmiemy się resztą!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl