Translation
 
Kartony do przeprowadzek

Kartony przeprowadzkowe – bezpieczeństwo w transporcie

Martwisz się przeprowadzką i transportem Twoich rzeczy do nowego mieszkania, czy domu? A może przenosisz firmę do innego biura? Postaw na kartony do przeprowadzek, które spełnią Twoje wszystkie wymagania. Wybierz rozmiary kartonów, które są Ci potrzebne w trakcie przenosin i bez obaw rozpocznij pakowanie! Trwała wielowarstwowa tektura zapewni bezpieczeństwo w trakcie przeprowadzki – Twoja własność będzie w pełni bezpieczna!

Poręczne kartony do przeprowadzek

Kartony przeprowadzkowe są poręczne i wygodne, dlatego z łatwością przeniesiesz je w inne miejsce. Nie martw się pękającym materiałem, czy wgnieceniami – z kartonami EcoPako nic takiego Ci nie grozi. Twoje cenne przedmioty nie ucierpią w trakcie przeprowadzki – nie poniesiesz żadnych strat. Zwykłe cienkie kartony nie zapewnią Ci odpowiedniej ochrony, a ich przenoszenie będzie dla Ciebie uciążliwe. Postaw na kartony do przeprowadzek o wzmocnionej strukturze!

  • Kartony do przeprowadzek

Bezpieczeństwo dzięki technologii

Kartony do przeprowadzek EcoPako powstają z wielką dbałością o ich jakość. Cel jest jeden – zabezpieczenie Twoich produktów na czas transportu. Wszystkie z oferowanych modeli wykonane są tektury falistej o różnej ilości warstw. Przygotowujemy kartony 2, 3, 4-ro i 5-cio warstwowe, które nadają się do pakowania produktów o większej wadze. Dzięki temu masz pewność, iż w trakcie transportu Twoja przesyłka nie ulegnie uszkodzeniu, a sam karton dotrze bez jakichkolwiek wgnieceń, czy rozdarć.

Kształt i konstrukcja kartonu przeprowadzkowego

Ważną rolę odgrywa kształt i konstrukcja samego kartonu do przeprowadzek – zarówno układ bryły, jak i wewnętrzny falisty układ warstw. Odpowiednia budowa zapewnia możliwość swobodnego i bezpiecznego zamknięcia kartonu i zabezpieczenia go przed otwarciem w transporcie.

Produkowane kartony przeprowadzkowe cechują się również odpornością na wilgoć. Materiał nie nasiąka wodą i nie traci swojej trwałości. Nie musimy więc martwić się, iż paczka w sortowni będzie nieodpowiednio przechowana i do Twojego klienta dotrze rozmoczona.

Jak zmierzyć karton?

W trakcie produkcji kartonów do przeprowadzek stosujemy terminologię zgodną z FEFCO, czyli Europejską Federacją Producentów Tektury Falistej. Ustalając wymiary podajemy je w następujący sposób: długość x szerokość x wysokość. Jest to niezwykle istotne w bezproblemowym porozumieniu się i ustaleniu szczegółów zamówienia.

Karton do przeprowadzek odpowiedni dla Ciebie

Jeśli jednak nie wiesz, jakiej wielkości karton do przeprowadzek jest Ci potrzebny zmierz swoje przedmioty, a my dopasujemy odpowiedni model do Twoich potrzeb. Najważniejsza jest średnica oraz wysokość przedmiotu. Mając produkt z uchwytem, bądź inną odstającą częścią nie zapomnij o podaniu nam średnicy wraz z tym elementem. Dostarcz nam wymiary, a my zajmiemy się resztą!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl