Translation
 
Kartony do wysyłek

Kartony wysyłkowe – zrób dobre pierwsze wrażenie

Masz tylko jedną szansę, by zrobić dobre pierwsze wrażenie – te słowa idealnie obrazują, jak ważne jest odpowiednie zapakowanie Twoich produktów. Zadbaj, by kartony do wysyłki, które wybierasz były odpowiednio dopasowane do produktów, a w transporcie nic im nie zagrażało. Klient odbierając paczkę chce zobaczyć karton do przesyłek bez żadnej skazy i wgniecenia – inaczej wzrasta niepokój o znajdujący się w środku produkt. Spraw, by pierwsze spotkanie z przygotowaną przez Ciebie paczką było znakomite!

Budowa kartonów do wysyłki

Kartony do wysyłek produkowane przez EcoPako dają Ci pewność, iż produkt dotrze do adresata w nienaruszonym stanie. Odporny materiał składający się z kilku warstw tektury falistej amortyzuje przy każdy uderzeniu o twarde podłoże. Koniec ze zmartwieniami w trakcie wysyłania kartonów kurierami. Postaw na kartony do wysyłki, które wyśmienicie spełniają swoją rolę – dają Cie pewność i gwarancję bezpieczeństwa w trakcie transportu do klienta!

  • Kartony Poczta Polska
  • Kartony do Paczkomatów
  • Kartony Wysyłkowe

Bezpieczeństwo dzięki technologii

Kartony wysyłkowe EcoPako powstają z wielką dbałością o ich jakość. Cel jest jeden – zabezpieczenie Twoich produktów na czas transportu. Wszystkie z oferowanych modeli wykonane są tektury falistej o różnej ilości warstw. Przygotowujemy kartony 2, 3, 4-ro i 5-cio warstwowe, które nadają się do pakowania produktów o większej wadze. Dzięki temu masz pewność, iż w trakcie transportu Twoja przesyłka nie ulegnie uszkodzeniu, a sam karton dotrze bez jakichkolwiek wgnieceń, czy rozdarć.

Kształt i konstrukcja kartonu do wysyłki

Ważną rolę odgrywa kształt i konstrukcja samego kartonu – zarówno układ bryły, jak i wewnętrzny falisty układ warstw. Odpowiednia budowa zapewnia możliwość swobodnego i bezpiecznego zamknięcia kartonu i zabezpieczenia go przed otwarciem w transporcie.

Produkowane kartony wysyłkowe cechują się również odpornością na wilgoć. Materiał nie nasiąka wodą i nie traci swojej trwałości. Nie musimy więc martwić się, iż paczka w sortowni będzie nieodpowiednio przechowana i do Twojego klienta dotrze rozmoczona.

Jak zmierzyć karton?

W trakcie produkcji kartonów do wysyłki stosujemy terminologię zgodną z FEFCO, czyli Europejską Federacją Producentów Tektury Falistej. Ustalając wymiary podajemy je w następujący sposób: długość x szerokość x wysokość. Jest to niezwykle istotne w bezproblemowym porozumieniu się i ustaleniu szczegółów zamówienia.

Karton odpowiedni dla Twojego produktu

Jeśli jednak nie wiesz, jakiej wielkości karton jest Ci potrzebny zmierz swój produkt, a my dopasujemy odpowiedni model do Twoich potrzeb. Najważniejsza jest średnica oraz wysokość produktu. Mając produkt z uchwytem, bądź inną odstającą częścią nie zapomnij o podaniu nam średnicy wraz z tym elementem. Dostarcz nam wymiary, a my zajmiemy się resztą!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl