Translation
 
Kartony użytkowe

Kartony użytkowe

Kartony do pizzy

Prowadzisz firmę i dostarczasz swoje produkty w kartonach? Może masz własną pizzerię i potrzebujesz kartony do pizzy? Rozmiar oferowanych przez Ciebie produktów nie jest problemem – przygotowujemy nawet najbardziej nietypowe kartony użytkowe. Powiedz nam, co chcesz dostarczać w naszych kartonach, a my zrobimy całą resztę – dobierzemy grubość, dopasuje do produktu i wycenimy je dla Ciebie.

Kartony na wino

Nic nie stoi na przeszkodzie, by w kartonach umieszczać wino. Kartony na wino zyskują wielką popularność wśród wielu winiarń ze względu na dodatkowe zabezpieczenie w transporcie i pewność, iż butelka z winem nie ulegnie uszkodzeniu. Ozdobne kartony na wino sprawdzają się świetnie jako prezent – robią o wiele większe wrażenie, niż zwykła torebka prezentowa!

Kartony na kwiaty

Kartony użytkowe sprawdzają się również w transporcie kwiatów. Kartony na kwiaty sprawdzają się w transporcie ze szklarni do kwiaciarni, gdyż dają pewność, iż w trakcie jazdy nim im się nie stanie i dotrą na miejsce bez uszczerbku. Nie ponoś zbędnych kosztów i wybierz kartony na kwiaty, które zapewnią Ci transport bez strat.

Opowiedz nam o swoich potrzebach, a my wykonamy dla Ciebie każde zlecenie. Dobierzemy rodzaj kartonu użytkowego do specyfiki Twojego produktu i zapewnimy mu odpowiednią ochronę!

  • Kartony na wino

Bezpieczeństwo dzięki technologii

Kartony użytkowe EcoPako powstają z wielką dbałością o ich jakość. Cel jest jeden – zabezpieczenie Twoich produktów na czas transportu. Wszystkie z oferowanych modeli wykonane są tektury falistej o różnej ilości warstw. Przygotowujemy kartony 2, 3, 4-ro i 5-cio warstwowe, które nadają się do pakowania produktów o większej wadze. Dzięki temu masz pewność, iż w trakcie transportu Twoja przesyłka nie ulegnie uszkodzeniu, a sam karton dotrze bez jakichkolwiek wgnieceń, czy rozdarć.

Kształt i konstrukcja kartonu użytkowego

Ważną rolę odgrywa kształt i konstrukcja samego kartonu użytkowego – zarówno układ bryły, jak i wewnętrzny falisty układ warstw. Odpowiednia budowa zapewnia możliwość swobodnego i bezpiecznego zamknięcia kartonu i zabezpieczenia go przed otwarciem w transporcie.

Produkowane kartony cechują się również odpornością na wilgoć. Materiał nie nasiąka wodą i nie traci swojej trwałości. Nie musimy więc martwić się, iż paczka w sortowni będzie nieodpowiednio przechowana i do Twojego klienta dotrze rozmoczona.

Jak zmierzyć karton?

W trakcie produkcji kartonów użytkowych stosujemy terminologię zgodną z FEFCO, czyli Europejską Federacją Producentów Tektury Falistej. Ustalając wymiary podajemy je w następujący sposób: długość x szerokość x wysokość. Jest to niezwykle istotne w bezproblemowym porozumieniu się i ustaleniu szczegółów zamówienia.

Karton odpowiedni dla Twojego produktu

Jeśli jednak nie wiesz, jakiej wielkości karton użytkowy jest Ci potrzebny zmierz swój produkt, a my dopasujemy odpowiedni model do Twoich potrzeb. Najważniejsza jest średnica oraz wysokość produktu. Mając produkt z uchwytem, bądź inną odstającą częścią nie zapomnij o podaniu nam średnicy wraz z tym elementem. Dostarcz nam wymiary, a my zajmiemy się resztą!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl