Dlaczego EcoPako?

Tylko EcoPako :)

¡Hola amigo!

Mam na imię Pako i tam skąd pochodzę nauczono mnie, że nie ma rzeczy niemożliwych, jeśli do wyzwań podchodzisz z odwagą i pełną determinacją. Przybyłem do Twego kraju z jasną misją – nie ważne jak i z kim – w moich kartonach Twój produkt zawsze bezpieczny. Od teraz bez zmartwień przesyłka ruszy w podróż do Twojego klienta!

Kartony i opakowania odporne, jak pancerz

Zapewne zapytasz skąd ta pewność w moim głosie? Otóż, biorę pełną odpowiedzialność za trwałość moich kartonów i opakowań, gdyż są one odporne na atak niczym mój pancerz. Nigdy nie obawiam się swoich wrogów, gdyż znam swoją siłę. Transport Twoich paczek również obejdzie się bez niechcianych przygód. Chyba nie myślisz, że ktoś odważy się nią rzucać? Nie martw się – wszyscy już wiedzą, że wtedy mieliby ze mną do czynienia!

Obsługa niczym ucieczka przed kojotem – błyskawiczna

Ucieczki przed kojotami nauczyły mnie, że szybkość ma wielkie znaczenie. Mniemam, że w Twoim biznesie również, prawda? W ten sposób również podchodzę do kompletowania zamówień – zawsze dokładnie i na czas. Ty opowiadasz mi o swoich oczekiwaniach, ja zajmuję się całą resztą – wymierzę, dobiorę, wycenię. Bez zbędnych pytań o techniczne sprawy – Twoja praca zostanie ograniczona do minimum!

Z szacunkiem dla natury – Eko opakowania

Mieszkałem na różnych terenach, więc wiem jak ważne jest życie w zgodzie z naturą. Często to właśnie Matka Ziemia zapewniła mi odpowiednie schronienie przed niebezpieczeństwem. To właśnie główny powód, dla którego z wielkim szacunkiem podchodzę do procesu produkcji ekologicznych kartonów. Dbam o to, by wszystko co wychodzi z moich taśm produkcyjnych powstało w 100%-tach z recyklingu.

Barwa kartonów EcoPako

Kończąc mój wywód opowiem Ci ciekawostkę. Wiesz skąd wziął się kolor kartonów? To oczywiste, że wszyscy wzorują się na mojej pięknej skorupie. Chyba nie myślałeś, że jest to przypadek, prawda? Mam jeszcze wiele więcej atutów, ale przecież nie odkryję wszystkich kart na naszym pierwszym spotkaniu – nie jestem taki łatwy.

Hasta la vista,
Pako… EcoPako

©2016-2021 EcoPako.com • Wszelkie prawa zastrzeżone

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl