Translation
 
Opakowania na szkło

Opakowania na szkło – transport bez zmartwień

Oferujesz produkty wykonane ze szkła, lecz nie wiesz, jak je dostarczyć, by nie uległy uszkodzeniu? Wybierz opakowania na szkło wykonane z trwałego materiału złożonego z wielu warstw, który zapewni Ci bezpieczny transport do klienta. Bez obaw możesz w nich wysyłać wszelakie naczynia szklane, czy nawet butelki z winem i innymi napojami. Przygotujemy dla Ciebie każdy rozmiar opakowania, jaki potrzebujesz – skontaktuj się, by uzgodnić szczegóły!

Marketingowe walory opakowań na szkło

Chcesz wyróżnić się na swoim rynku? Dostarczaj swoje szklane produkty w opakowaniach ze swoim logiem, czy danymi kontaktowymi. Zrób dobre pierwsze wrażenie i spraw, by klientowi utkwiła w głowie Twoja marka. Ozdobimy opakowania na szkło tak, by spełniało Twoje wymagania i zachwycało Twoich klientów. Koniec ze zwykłymi nietrwałymi kartonami, które szybko lądują w koszu!

Skontaktuj się z nami i opowiedz o swoich potrzebach – EcoPako zajmie się całą resztą. Dobierzemy odpowiedni model, wymierzymy i wycenimy opakowania dla Ciebie!

  • Opakowania na kufle
  • Opakowania na wina
  • Opakowania na wazony

Bezpieczeństwo dzięki technologii

Opakowania na szkło EcoPako powstają z wielką dbałością o ich jakość. Cel jest jeden – zabezpieczenie Twoich produktów na czas transportu. Wszystkie z oferowanych modeli wykonane są tektury falistej o różnej ilości warstw. Przygotowujemy opakowania 2, 3, 4-ro i 5-cio warstwowe, które nadają się do pakowania produktów o większej wadze. Dzięki temu masz pewność, iż w trakcie transportu Twoja przesyłka nie ulegnie uszkodzeniu, a samo opakowanie dotrze bez jakichkolwiek wgnieceń, czy rozdarć.

Kształt i konstrukcja opakowania na szkło

Ważną rolę odgrywa kształt i konstrukcja samego opakowania na szkło – zarówno układ bryły, jak i wewnętrzny falisty układ warstw. Odpowiednia budowa zapewnia możliwość swobodnego i bezpiecznego zamknięcia opakowania i zabezpieczenia go przed otwarciem w transporcie.

Produkowane opakowania na szkło cechują się również odpornością na wilgoć. Materiał nie nasiąka wodą i nie traci swojej trwałości. Nie musimy więc martwić się, iż paczka w sortowni będzie nieodpowiednio przechowana i do Twojego klienta dotrze rozmoczona.

Jak zmierzyć opakowanie na szkło?

W trakcie produkcji opakowań na szkło stosujemy terminologię zgodną z FEFCO, czyli Europejską Federacją Producentów Tektury Falistej. Ustalając wymiary podajemy je w następujący sposób: długość x szerokość x wysokość. Jest to niezwykle istotne w bezproblemowym porozumieniu się i ustaleniu szczegółów zamówienia.

Opakowanie odpowiednie dla Twojego produktu

Jeśli jednak nie wiesz, jakiej wielkości opakowanie na szkło jest Ci potrzebne, zmierz swój produkt, a my dopasujemy odpowiedni model do Twoich potrzeb. Najważniejsza jest średnica oraz wysokość produktu. Mając produkt z uchwytem, bądź inną odstającą częścią nie zapomnij o podaniu nam średnicy wraz z tym elementem. Dostarcz nam wymiary, a my zajmiemy się resztą!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl