Translation
 
Opakowania fasonowe

Opakowania fasonowe – zrób dobre wrażenie

Chcesz zaskoczyć swojego klienta dobrze wyglądającym opakowaniem? Wybierz opakowania fasonowe, które zwiększą walory estetyczne Twojego towaru. Czas na zadbanie o promocję swojego biznesu – z dobrze wyglądającą przesyłką stanie się to łatwiejsze! Twoja firma utkwi w pamięci klientów na długi czas, a trend sprzedaży będzie stale wzrastający.

Opakowania fasonowe idealne na każdego rodzaju produkty

Nic nie stoi na przeszkodzie, by produkować opakowania fasonowe dopasowane do rozmiaru Twoich produktów. Koniec z dużymi kartonami, które trzeba uzupełniać wypełniaczami, by zabezpieczyć produkt przed uszkodzeniami. Postaw na opakowania fasonowe, które zachwycą zarówno Ciebie, jak i Twoich klientów.

Skontaktuj się z nami i opowiedz nam o swoich potrzebach. EcoPako wymierzy i dopasuje opakowania fasonowe idealne do wysyłki Twoich produktów!

Bezpieczeństwo dzięki technologii

Opakowania fasonowe EcoPako powstają z wielką dbałością o ich jakość. Cel jest jeden – zabezpieczenie Twoich produktów na czas transportu. Wszystkie z oferowanych modeli wykonane są tektury falistej o różnej ilości warstw. Przygotowujemy opakowania 2, 3, 4-ro i 5-cio warstwowe, które nadają się do pakowania produktów o większej wadze. Dzięki temu masz pewność, iż w trakcie transportu Twoja przesyłka nie ulegnie uszkodzeniu, a samo opakowanie fasonowe dotrze bez jakichkolwiek wgnieceń, czy rozdarć.

Kształt i konstrukcja opakowania fasonowe

Ważną rolę odgrywa kształt i konstrukcja samego opakowania – zarówno układ bryły, jak i wewnętrzny falisty układ warstw. Odpowiednia budowa zapewnia możliwość swobodnego i bezpiecznego zamknięcia opakowania fasonowego i zabezpieczenia go przed otwarciem w transporcie.

Produkowane opakowania cechują się również odpornością na wilgoć. Materiał nie nasiąka wodą i nie traci swojej trwałości. Nie musimy więc martwić się, iż paczka w sortowni będzie nieodpowiednio przechowana i do Twojego klienta dotrze rozmoczona.

Jak zmierzyć opakowanie fasonowe?

W trakcie produkcji opakowań fasonowych stosujemy terminologię zgodną z FEFCO, czyli Europejską Federacją Producentów Tektury Falistej. Ustalając wymiary podajemy je w następujący sposób: długość x szerokość x wysokość. Jest to niezwykle istotne w bezproblemowym porozumieniu się i ustaleniu szczegółów zamówienia.

Opakowanie odpowiednie dla Twojego produktu

Jeśli jednak nie wiesz, jakiej wielkości opakowanie fasonowe jest Ci potrzebne, zmierz swój produkt, a my dopasujemy odpowiedni model do Twoich potrzeb. Najważniejsza jest średnica oraz wysokość produktu. Mając produkt z uchwytem, bądź inną odstającą częścią nie zapomnij o podaniu nam średnicy wraz z tym elementem. Dostarcz nam wymiary, a my zajmiemy się resztą!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl