Translation
 
Opakowania kaszerowane

Opakowania kaszerowane

Opakowania które zrobią wrażenie – prostota i elegancja

Szukasz sposobu na zapakowanie swoich produktów, tak by robiły wrażenie na kupujących? Wybierz opakowania kaszerowane, które zachwycą Twoich klientów. Specjalna kolorowa powłoka zdobiąca opakowanie dodaje walorów estetycznych Twojej przesyłce. To również sposób na zaprezentowanie logo, nazwy produkty, czy kontaktu do Twojej firmy.

Opakowanie kaszerowane – bezpieczna wysyłka produktów

Opakowania kaszerowane to nie tylko walory wizualne, ale również ochrona produktów przed uszkodzeniem w transporcie. Nasze opakowania powstają z wielowarstwowej tektury falistej, która amortyzuje wszelkie uderzenia i drgania. Żaden kurier im nie straszny! Zabezpiecz produkty już dziś dzięki opakowaniom kaszerowanym. Spraw, by utkwiły w pamięci Twoich klientów na długi czas!

Skontaktuj się z nami i opowiedz o swoich potrzebach. EcoPako dobierze opakowania kaszerowane do Twoich potrzeb!

Bezpieczeństwo dzięki technologii

Opakowania kaszerowane EcoPako powstają z wielką dbałością o ich jakość. Cel jest jeden – zabezpieczenie Twoich produktów na czas transportu. Wszystkie z oferowanych modeli wykonane są tektury falistej o różnej ilości warstw. Przygotowujemy opakowania 2, 3, 4-ro i 5-cio warstwowe, które nadają się do pakowania produktów o większej wadze. Dzięki temu masz pewność, iż w trakcie transportu Twoja przesyłka nie ulegnie uszkodzeniu, a samo opakowanie kaszerowane dotrze bez jakichkolwiek wgnieceń, czy rozdarć.

Kształt i konstrukcja opakowania kaszerowanego

Ważną rolę odgrywa kształt i konstrukcja samego opakowania – zarówno układ bryły, jak i wewnętrzny falisty układ warstw. Odpowiednia budowa zapewnia możliwość swobodnego i bezpiecznego zamknięcia opakowania kaszerowanego i zabezpieczenia go przed otwarciem w transporcie.

Produkowane opakowania cechują się również odpornością na wilgoć. Materiał nie nasiąka wodą i nie traci swojej trwałości. Nie musimy więc martwić się, iż paczka w sortowni będzie nieodpowiednio przechowana i do Twojego klienta dotrze rozmoczona.

Jak zmierzyć opakowanie kaszerowane?

W trakcie produkcji opakowań kaszerowanych stosujemy terminologię zgodną z FEFCO, czyli Europejską Federacją Producentów Tektury Falistej. Ustalając wymiary podajemy je w następujący sposób: długość x szerokość x wysokość. Jest to niezwykle istotne w bezproblemowym porozumieniu się i ustaleniu szczegółów zamówienia.

Opakowanie odpowiednie dla Twojego produktu

Jeśli jednak nie wiesz, jakiej wielkości opakowanie kaszerowane jest Ci potrzebne, zmierz swój produkt, a my dopasujemy odpowiedni model do Twoich potrzeb. Najważniejsza jest średnica oraz wysokość produktu. Mając produkt z uchwytem, bądź inną odstającą częścią nie zapomnij o podaniu nam średnicy wraz z tym elementem. Dostarcz nam wymiary, a my zajmiemy się resztą!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl