Translation
 
Opakowania na ceramikę

Opakowanie na ceramikę – bezpieczny transport

Szukasz sposobu na zabezpieczenie Twoich produktów z ceramiki? Nic prostszego! Wybierz opakowania na ceramikę, które dają Ci pewność, iż przesyłka dotrze do adresata bez uszczerbku. Koniec ze zmartwieniami – produkujemy trwałe opakowania składające się z kilkuwarstwowej tektury, która amortyzuje wszelkie drgania. Skontaktuj się z nami i powiedz, jakie rozmiary opakowań na ceramikę Cię interesują!

Trwałość opakowań na ceramikę

Wiesz pewnie w jakich warunkach „podróżują” nasze przesyłki. Coraz częściej słyszymy o uszkodzeniach, czy incydentach z kurierami w roli głównej. Czas zabezpieczyć się przed tymi niedogodnościami i wybrać opakowania na ceramikę, które zabezpieczą nas przed takimi sytuacjami. Klient często niesłusznie obwini Ciebie, a nie kuriera, gdyż stwierdzi, iż nie zadbałeś odpowiednio o zapakowanie produktu. W opakowaniach na ceramikę możesz przesyłać kubki, filiżanki, czy pełne zastawy stołowe bez obaw!

Skontaktuj się z EcoPako i opowiedz nam o swoich produktach – całą resztę wykonamy za Ciebie!

  • Opakowania na kubki
  • Opakowania na filiżanki

Bezpieczeństwo dzięki technologii

Opakowania na ceramikę EcoPako powstają z wielką dbałością o ich jakość. Cel jest jeden – zabezpieczenie Twoich produktów na czas transportu. Wszystkie z oferowanych modeli wykonane są tektury falistej o różnej ilości warstw. Przygotowujemy opakowania 2, 3, 4-ro i 5-cio warstwowe, które nadają się do pakowania produktów o większej wadze. Dzięki temu masz pewność, iż w trakcie transportu Twoja przesyłka nie ulegnie uszkodzeniu, a samo opakowanie dotrze bez jakichkolwiek wgnieceń, czy rozdarć.

Kształt i konstrukcja opakowania na ceramikę

Ważną rolę odgrywa kształt i konstrukcja samego opakowania- zarówno układ bryły, jak i wewnętrzny falisty układ warstw. Odpowiednia budowa zapewnia możliwość swobodnego i bezpiecznego zamknięcia opakowania i zabezpieczenia go przed otwarciem w transporcie.

Produkowane opakowania na ceramikę cechują się również odpornością na wilgoć. Materiał nie nasiąka wodą i nie traci swojej trwałości. Nie musimy więc martwić się, iż paczka w sortowni będzie nieodpowiednio przechowana i do Twojego klienta dotrze rozmoczona.

Jak zmierzyć opakowanie na ceramikę?

W trakcie produkcji opakowań na ceramikę stosujemy terminologię zgodną z FEFCO, czyli Europejską Federacją Producentów Tektury Falistej. Ustalając wymiary podajemy je w następujący sposób: długość x szerokość x wysokość. Jest to niezwykle istotne w bezproblemowym porozumieniu się i ustaleniu szczegółów zamówienia.

Opakowanie odpowiednie dla Twojego produktu

Jeśli jednak nie wiesz, jakiej wielkości opakowanie jest Ci potrzebne, zmierz swój produkt, a my dopasujemy odpowiedni model do Twoich potrzeb. Najważniejsza jest średnica oraz wysokość produktu. Mając produkt z uchwytem, bądź inną odstającą częścią nie zapomnij o podaniu nam średnicy wraz z tym elementem. Dostarcz nam wymiary, a my zajmiemy się resztą!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl