Translation
 
Opakowania ozdobne

Opakowania ozdobne – zaskocz klienta i swoich bliskich

Nie wiesz, jak zapakować swój produkt, bądź prezent, by zaskoczyć odbiorcę? Postaw na opakowania ozdobne, które zachwycą Cię walorami estetycznymi. Koniec z mało oryginalnymi kartonami, czy torebkami prezentowymi – postaw na trwałe i dobrze wyglądające opakowania ozdobne! Twój produkt będzie odpowiednio zabezpieczony, a na dodatek odpowiednio zaprezentuje się robiąc wrażenie na kliencie, czy osobach bliskich.

Opakowania ozdobne na każdego rodzaju produkty

Jesteśmy w stanie przygotować dla Ciebie opakowania ozdobne każdego rozmiaru. Niezależnie od tego co sprzedajesz, możesz zadbać o to, by w momencie doręczania na twarzy odbiorcy pojawił się uśmiech. Bez problemu w nasze opakowania ozdobne zapakujesz np. wino. Nic nie stoi na przeszkodzie, by w ten sposób wręczać szklane przedmioty. Jesteśmy pewni jakości swoich opakowań, które dzięki trwałeś kilkuwarstwowej tekturze chronią produkty przed uszkodzeniem!

Skontaktuj się z nami i opowiedz, jakie opakowania ozdobne Cię interesują – EcoPako zajmie się całą resztą!

  • Opakowania ozdobne na wino

Bezpieczeństwo dzięki technologii

Opakowania ozdobne EcoPako powstają z wielką dbałością o ich jakość. Cel jest jeden – zabezpieczenie Twoich produktów na czas transportu. Wszystkie z oferowanych modeli wykonane są tektury falistej o różnej ilości warstw. Przygotowujemy opakowania 2, 3, 4-ro i 5-cio warstwowe, które nadają się do pakowania produktów o większej wadze. Dzięki temu masz pewność, iż w trakcie transportu Twoja przesyłka nie ulegnie uszkodzeniu, a samo opakowanie dotrze bez jakichkolwiek wgnieceń, czy rozdarć.

Kształt i konstrukcja opakowania ozdobnego

Ważną rolę odgrywa kształt i konstrukcja samego opakowania ozdobnego – zarówno układ bryły, jak i wewnętrzny falisty układ warstw. Odpowiednia budowa zapewnia możliwość swobodnego i bezpiecznego zamknięcia opakowania i zabezpieczenia go przed otwarciem w transporcie.

Produkowane opakowania ozdobne cechują się również odpornością na wilgoć. Materiał nie nasiąka wodą i nie traci swojej trwałości. Nie musimy więc martwić się, iż paczka w sortowni będzie nieodpowiednio przechowana i do Twojego klienta dotrze rozmoczona.

Jak zmierzyć opakowanie ozdobne?

W trakcie produkcji opakowań ozdobnych stosujemy terminologię zgodną z FEFCO, czyli Europejską Federacją Producentów Tektury Falistej. Ustalając wymiary podajemy je w następujący sposób: długość x szerokość x wysokość. Jest to niezwykle istotne w bezproblemowym porozumieniu się i ustaleniu szczegółów zamówienia.

Opakowanie odpowiednie dla Twojego produktu

Jeśli jednak nie wiesz, jakiej wielkości opakowanie ozdobne jest Ci potrzebne, zmierz swój produkt, a my dopasujemy odpowiedni model do Twoich potrzeb. Najważniejsza jest średnica oraz wysokość produktu. Mając produkt z uchwytem, bądź inną odstającą częścią nie zapomnij o podaniu nam średnicy wraz z tym elementem. Dostarcz nam wymiary, a my zajmiemy się resztą!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl