Translation
 
Opakowania użytkowe

Opakowania użytkowe – wyróżnij się w tłumie

Prowadzisz swój biznes, lecz nie wiesz, jak się wyróżnić na tle innych firm? Masz pizzerię, a może winnicę i nie wiesz w co zapakować swoje produkty? Wybierz opakowania na wino i pizzę, które będą dodatkowym powodem, dla którego klienci będą wybierać właśnie Twój lokal. Koniec ze zwykłymi szarymi kartonami, które niczym się nie różnią od konkurentów. Postaw na trwałe, a zarazem dobrze wyglądające opakowania użytkowe!

Opakowania użytkowe sposobem na zadowolenie klienta

Prowadząc biznes wysyłkowy wiesz, jak istotny jest sposób pakowania swoich produktów. Niejednokrotnie pewnie słyszałeś uwagi klientów dotyczące uszkodzonego towaru, czy mocno wyniszczonego kartonu. Przesyłka odbierana przez klienta musi wyglądać nienaruszona, by zrobić na nim wrażenie i zachęcić do kolejnego zakupu. Wybierz opakowania użytkowe, które cechują się trwałym materiałem odpowiednio chroniącym przed wszelkimi drganiami w drodze do klienta!

Skontaktuj się z nami i opowiedz, jakie opakowania są Ci potrzebne – EcoPako zajmie się całą resztą!

Bezpieczeństwo dzięki technologii

Opakowania użytkowe EcoPako powstają z wielką dbałością o ich jakość. Cel jest jeden – zabezpieczenie Twoich produktów na czas transportu. Wszystkie z oferowanych modeli wykonane są tektury falistej o różnej ilości warstw. Przygotowujemy opakowania 2, 3, 4-ro i 5-cio warstwowe, które nadają się do pakowania produktów o większej wadze. Dzięki temu masz pewność, iż w trakcie transportu Twoja przesyłka nie ulegnie uszkodzeniu, a samo opakowanie dotrze bez jakichkolwiek wgnieceń, czy rozdarć.

Kształt i konstrukcja opakowania użytkowe

Ważną rolę odgrywa kształt i konstrukcja samego opakowania użytkowego – zarówno układ bryły, jak i wewnętrzny falisty układ warstw. Odpowiednia budowa zapewnia możliwość swobodnego i bezpiecznego zamknięcia opakowania i zabezpieczenia go przed otwarciem w transporcie.

Produkowane opakowania użytkowe cechują się również odpornością na wilgoć. Materiał nie nasiąka wodą i nie traci swojej trwałości. Nie musimy więc martwić się, iż paczka w sortowni będzie nieodpowiednio przechowana i do Twojego klienta dotrze rozmoczona.

Jak zmierzyć opakowanie użytkowe?

W trakcie produkcji opakowań użytkowych stosujemy terminologię zgodną z FEFCO, czyli Europejską Federacją Producentów Tektury Falistej. Ustalając wymiary podajemy je w następujący sposób: długość x szerokość x wysokość. Jest to niezwykle istotne w bezproblemowym porozumieniu się i ustaleniu szczegółów zamówienia.

Opakowanie odpowiednie dla Twojego produktu

Jeśli jednak nie wiesz, jakiej wielkości opakowanie użytkowe jest Ci potrzebne, zmierz swój produkt, a my dopasujemy odpowiedni model do Twoich potrzeb. Najważniejsza jest średnica oraz wysokość produktu. Mając produkt z uchwytem, bądź inną odstającą częścią nie zapomnij o podaniu nam średnicy wraz z tym elementem. Dostarcz nam wymiary, a my zajmiemy się resztą!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl