Translation
 
Opakowania zbiorcze

Opakowania zbiorcze – masowy transport towaru

Transportujesz większą ilość produktów i nie wiesz, jak je dostarczyć w jednej przesyłce? Postaw na opakowania zbiorcze, które spełnią się w tej roli wyśmienicie. W jednym opakowaniu umieścisz sporą ilość Twoich produktów i wyślesz do klienta. Hurtowe zamówienia nie będą już dla Ciebie problemem. Opakowania zbiorcze cechują się mocną strukturą materiału, który zabezpieczy Twoje produkty w trakcie transportu.

Opakowania zbiorcze – hurtowa wysyłka bez problemów

Przy organizowaniu wysyłki zapewne najważniejsze jest dla Ciebie bezpieczeństwo Twojego towaru. Często słyszymy o różnego typu incydentach z kurierami w roli głównej, dlatego ważne jest odpowiednie zapakowanie produktów, tak by nie doszło do żadnych uszkodzeń. Klienci często niesłusznie oskarżają osoby pakujące towar o zaistniałe nieprzyjemności, dlatego zadbaj o to, by wizerunek Twojej firmy nie ucierpiał!

Skontaktuj się z nami i opowiedz, co chcesz wysyłać oraz w jakiej ilości – EcoPako zajmie się całą resztą!

Bezpieczeństwo dzięki technologii

Opakowania zbiorcze EcoPako powstają z wielką dbałością o ich jakość. Cel jest jeden – zabezpieczenie Twoich produktów na czas transportu. Wszystkie z oferowanych modeli wykonane są tektury falistej o różnej ilości warstw. Przygotowujemy opakowania 2, 3, 4-ro i 5-cio warstwowe, które nadają się do pakowania produktów o większej wadze. Dzięki temu masz pewność, iż w trakcie transportu Twoja przesyłka nie ulegnie uszkodzeniu, a samo opakowanie dotrze bez jakichkolwiek wgnieceń, czy rozdarć.

Kształt i konstrukcja opakowania zbiorczego

Ważną rolę odgrywa kształt i konstrukcja samego opakowania – zarówno układ bryły, jak i wewnętrzny falisty układ warstw. Odpowiednia budowa zapewnia możliwość swobodnego i bezpiecznego zamknięcia opakowania zbiorczego i zabezpieczenia go przed otwarciem w transporcie.

Produkowane opakowania zbiorcze cechują się również odpornością na wilgoć. Materiał nie nasiąka wodą i nie traci swojej trwałości. Nie musimy więc martwić się, iż paczka w sortowni będzie nieodpowiednio przechowana i do Twojego klienta dotrze rozmoczona.

Jak zmierzyć opakowanie zbiorcze?

W trakcie produkcji opakowań zbiorczych stosujemy terminologię zgodną z FEFCO, czyli Europejską Federacją Producentów Tektury Falistej. Ustalając wymiary podajemy je w następujący sposób: długość x szerokość x wysokość. Jest to niezwykle istotne w bezproblemowym porozumieniu się i ustaleniu szczegółów zamówienia.

Opakowanie odpowiednie dla Twojego produktu

Jeśli jednak nie wiesz, jakiej wielkości opakowanie zbiorcze jest Ci potrzebne, zmierz swój produkt, a my dopasujemy odpowiedni model do Twoich potrzeb. Najważniejsza jest średnica oraz wysokość produktu. Mając produkt z uchwytem, bądź inną odstającą częścią nie zapomnij o podaniu nam średnicy wraz z tym elementem. Dostarcz nam wymiary, a my zajmiemy się resztą!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl