Translation
 
Pytania i odpowiedzi

Jaka jest najmniejsza ilość produktów do zamówienia indywidualnego?

Zamówienia indywidualne przyjmujemy od 1000 sztuk danego opakowania. Dla mniejszych ilości prosimy zapoznać się z ofertą naszego sklepu z opakowaniami.

Czy chcąc dokonać zakupu w sklepie muszę się zarejestrować?

Rejestracja jest konieczna do sprawnej i bezpiecznej realizacji zamówienia. Przy kolejnych zamówieniach nie musisz ponownie wskazywać wszystkich informacji, niezbędnych do złożenia zamówienia. Ponadto, raz dokonana rejestracja usprawni naszą komunikację oraz da Ci możliwość skorzystania z przygotowanych specjalnie dla Ciebie rabatów.

W ofercie sklepu nie ma kartonów o wymiarach jakich szukam - czy mogę je zamówić?

Jeśli w naszym sklepie nie znajdziesz produktu o poszukiwanych rozmiarach, nie czekaj!, skorzystaj z Formularza Zamówienia Indywidualnego lub napisz do nas na adres: bok@ecopako.com, przekazując oczekiwane parametry kartonów lub opakowań.

Zamówienia indywidualne przyjmujemy od 1000 szt. danego opakowania.

Jakie są opcje wysyłki?

Aby zapewnić Ci największy komfort oraz dbając o bezpieczeństwo Twojego zamówienia, Twoja paczka zostanie dostarczona przez sprawdzonych kurierów.

Jakie są koszty dostaw?

Kwota, którą zapłacisz za przesyłkę uzależniona jest od gabarytów zakupionych produktów. W przypadku produktów dostępnych w sklepie, kwota przesyłki będzie dla Ciebie widoczna w trakcie dokonywania zakupu.

W przypadku realizacji zamówień indywidualnych, będziemy Cię informować o formie i koszcie transportu.

Czy można złożyć zamówienie telefonicznie?

W celu uniknięcia pomyłki czy też nieporozumienia, które mogłyby negatywnie wpłynąć na poziom Twojego zadowolenia, nie przyjmujemy zamówień telefonicznych. Niemniej jednak, jeśli będziesz miał jakieś pytania i wątpliwości to zachęcamy Cię do kontaktu z nami! Napisz do nas na adres: bok@ecopako.com lub zadzwoń pod numer: +48 513 124 470.

Jestem zainteresowany zakupem dużych ilości kartonów - jak mogę go dokonać?

Jeśli ilość pożądanych przez Ciebie produktów przewyższa stan dostępny w naszym sklepie, to koniecznie skontaktuj się z nami korzystając z Formularza Zamówienia Indywidualnego lub napisz na adres: bok@ecopako.com.

Czy przy stałej współpracy można liczyć na rabaty?

Zależy nam na budowaniu długotrwałych relacji partnerskich. Dlatego też przygotujemy dla Ciebie specjalną ofertę rabatową!

Czy w przypadku zamówień niestandardowych istnieją koszty dodatkowe?

W przypadku zamówień na produkty, które nie znajdują się w naszym sklepie, przygotujemy dla Ciebie indywidualny kosztorys. Znajdziesz w nim cenę zbiorczą oraz cenę jednostkową produktu. Poinformujemy Cię również o koszcie wykrojnika, który będzie niezbędny do wykonania zamówienia.

Jak długo będę oczekiwał na przesyłkę?

Realizację Twojego zamówienia rozpoczynamy po zaksięgowaniu wpłaty na konto lub przesłaniu nam bankowego potwierdzenia dokonania przelewu.
Wysyłka realizowana jest niezwłocznie po skompletowaniu całego zamówienia. O wszystkich terminach będziesz informowany telefonicznie lub poprzez e-mail.

Ile trwa produkcja kartonów?

Średni termin produkcji Twojego zamówienia wynosi 7 dni roboczych. W przypadku produktów umieszczonych w sklepie i dostępnych “od ręki”, wysyłane są one do Ciebie w ciągu 48h od zaksięgowania wpłaty na konto.

Czy produkujecie Państwo kartony pod konkretne zamówienie klienta?

Produkty dostępne w naszym sklepie są prezentacją naszych możliwości produkcyjnych. Wykonamy produkty, ściśle dostosowane do Twoich potrzeb. Dlatego jeśli potrzebujesz konkretnego produktu, niedostępnego w sklepie – skontaktuj się z nami poprzez Formularz Zamówienia Indywidualnego lub napisz na adres: bok@ecopako.com.

Czym jest Kaszerowanie?

Kaszerowanie jest uszlachetnianiem wyrobów papierniczych poprzez oklejanie cienkim papierem (niezadrukowanym lub zadrukowanym) papieru znacznie grubszego, kartonu, tektury falistej itp. w celach dekoracyjnych lub technologicznych.

Nie wiem co mam wybrać!

Jeśli nie jesteś kartonowym ekspertem i nie wiesz z ilu warstw tektury ma być zbudowany poszukiwany przez Ciebie karton, skontaktuj się z nami! Istotne abyś wiedział jakie funkcje ma spełniać Twoje opakowanie, jakie mają być jego rozmiary oraz jakie produkty będziesz pakował. Resztą zajmiemy się My! Zrobimy wszystko abyś był zadowolony z naszych usług i został naszym partnerem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl